MKD
 • EUR
 • BGN
 • GBP
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниЕлегантен тесен фустан во сина боја - код 3450

Елегантен тесен фустан во сина боја - код 3450

-38%
Цена:724.71 ден
List Price:1,159.71 ден
Discount:435.00 ден (37.51%)
 • КОД:
  3450 - 3-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во сина боја. 

Тесен модел. 

Долги ракави. 

Длабоко квадратно деколте. 

Должина под колена. 

 • Buy Елегантен тесен фустан во сина боја - код 3450 or other a product from our Promo Selection to get 435.00 ден discount.
 • Buy Елегантен тесен фустан во сина боја - код 3450 or other a product from our Promo Selection to get 580.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2936 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Елегантен тесен фустан во сина боја - код 3450
Елегантен тесен фустан во сина боја - код 3450

Нови производи

 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -47%
  Цена:492.71 ден
  List Price:927.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:492.71 ден
  List Price:927.71 ден
  Discount:435.00 ден (46.89%)
 • -47%
  Цена:492.71 ден
  List Price:927.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:492.71 ден
  List Price:927.71 ден
  Discount:435.00 ден (46.89%)
 • -29%
  Цена:1,449.71 ден
  List Price:2,029.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,449.71 ден
  List Price:2,029.71 ден
  Discount:580.00 ден (28.58%)
 • -29%
  Цена:1,449.71 ден
  List Price:2,029.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,449.71 ден
  List Price:2,029.71 ден
  Discount:580.00 ден (28.58%)
 • -50%
  Цена:579.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:579.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  Discount:580.00 ден (50.01%)
 • -50%
  Цена:579.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:579.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  Discount:580.00 ден (50.01%)

Најпродавани