MKD
 • EUR
 • BGN
 • GBP
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениБлузиБлуза во бела боја со впечатливи широки ракави - код 3505

Блуза во бела боја со впечатливи широки ракави - код 3505

-38%
Цена:724.71 ден
List Price:1,159.71 ден
Discount:435.00 ден (37.51%)
 • КОД:
  3505 - 1-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Женска блуза во бела боја. 

Слободна линија. 

Ролка. 

Широки ракави. 

Пријатен на допир материјал. 

 • Buy Блуза во бела боја со впечатливи широки ракави - код 3505 or other a product from our Promo Selection to get 435.00 ден discount.
 • Buy Блуза во бела боја со впечатливи широки ракави - код 3505 or other a product from our Promo Selection to get 580.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 1688 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Блуза во бела боја со впечатливи широки ракави - код 3505
Блуза во бела боја со впечатливи широки ракави - код 3505

Материјал :

Памук - 95 %

Еластин - 5 %

Нови производи

 • -38%
  Цена:927.71 ден
  List Price:1,507.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:927.71 ден
  List Price:1,507.71 ден
  Discount:580.00 ден (38.47%)
 • -42%
  Цена:811.71 ден
  List Price:1,391.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:811.71 ден
  List Price:1,391.71 ден
  Discount:580.00 ден (41.68%)
 • -42%
  Цена:811.71 ден
  List Price:1,391.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:811.71 ден
  List Price:1,391.71 ден
  Discount:580.00 ден (41.68%)
 • -42%
  Цена:811.71 ден
  List Price:1,391.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:811.71 ден
  List Price:1,391.71 ден
  Discount:580.00 ден (41.68%)
 • -42%
  Цена:811.71 ден
  List Price:1,391.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:811.71 ден
  List Price:1,391.71 ден
  Discount:580.00 ден (41.68%)
 • Зимска јакна со капуљача со крзно во окер боја - код 6036

  Зимска јакна со капуљача со крзно во окер боја - код 6036

  -70%
  Цена:869.71 ден
  List Price:2,899.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:869.71 ден
  List Price:2,899.71 ден
  Discount:2,030.00 ден (70.01%)
 • Зимска јакна со капуљача со крзно во црна боја - код 6036

  Зимска јакна со капуљача со крзно во црна боја - код 6036

  -70%
  Цена:869.71 ден
  List Price:2,899.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:869.71 ден
  List Price:2,899.71 ден
  Discount:2,030.00 ден (70.01%)
 • Зимска јакна со капуљача со крзно во пудра боја - код 6036

  Зимска јакна со капуљача со крзно во пудра боја - код 6036

  -70%
  Цена:869.71 ден
  List Price:2,899.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:869.71 ден
  List Price:2,899.71 ден
  Discount:2,030.00 ден (70.01%)

Најпродавани