MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениЈакниЈакна со крзно во црна боја - код 985

Јакна со крзно во црна боја - код 985

-39%
Цена:3,132.00 ден
List Price:5,162.00 ден
Discount:2,030.00 ден (39.33%)
 • КОД:
  985 - 1-986
 • Tежина:
  1.500 Kgs

Женска црна јакна. 

Запетлување со патент и нитни

Капуљача со црно крзно. 

Крзно околу патентот. 

Крзно во долниот дел на ракавите. 

Врвци на половината. 

Странични џебови. 

 • Buy Јакна со крзно во црна боја - код 985 or other a product from our Promo Selection to get 2,030.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2 броја

Add to wishlist
Јакна со крзно во црна боја - код 985

Нови производи

 • -38%
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  Discount:435.00 ден (37.51%)
 • -38%
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  Discount:435.00 ден (37.51%)
 • -38%
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  Discount:435.00 ден (37.51%)
 • -33%
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  Discount:435.00 ден (33.34%)
 • -33%
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  Discount:435.00 ден (33.34%)
 • -33%
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  Discount:435.00 ден (33.34%)
 • -33%
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  Discount:435.00 ден (33.34%)
 • -33%
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:869.71 ден
  List Price:1,304.71 ден
  Discount:435.00 ден (33.34%)

Најпродавани