MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениЈакниДолга јакна во црна боја со капуљача со крзно - код 117

Долга јакна во црна боја со капуљача со крзно - код 117

-39%
Цена:2,808.00 ден
List Price:4,628.00 ден
Discount:1,820.00 ден (39.33%)
 • КОД:
  117 - 1-1
 • Tежина:
  1.500 Kgs

Женска долга јакна. 

Тесен модел. 

Запетлување со патент. 

Капуљача со крзно. 

Ракави со ластик во долниот дел. 

 • Buy Долга јакна во црна боја со капуљача со крзно - код 117 or other a product from our Promo Selection to get 1,820.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
New Product
Долга јакна во црна боја со капуљача со крзно - код 117
Долга јакна во црна боја со капуљача со крзно - код 117

Нови производи

 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)

Најпродавани