MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниЕлегантен фустан со пандела на вратот во зелена боја - код 845

Елегантен фустан со пандела на вратот во зелена боја - код 845

-42%
Цена:727.74 ден
List Price:1,247.74 ден
Discount:520.00 ден (41.68%)
 • КОД:
  845 - 7-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Зелен фустан. 

Тесен модел. 

Долги ракави. 

Должина до колена. 

Деколте- пандела околу вратот. 

 • Buy Елегантен фустан со пандела на вратот во зелена боја - код 845 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2994 броја

Add to wishlist
New Product
Елегантен фустан со пандела на вратот во зелена боја - код 845
Елегантен фустан со пандела на вратот во зелена боја - код 845

Материјал :

Полиесер - 95 %

Еластин - 5 %

Нови производи

 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)

Најпродавани