MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениКошулиЖенска кошула со точки и декоративни копчиња - код 759 - 2

Женска кошула со точки и декоративни копчиња - код 759 - 2

-38%
Цена:832.00 ден
List Price:1,352.00 ден
Discount:520.00 ден (38.46%)
 • КОД:
  759 - 2-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Мдерна женска кошула.

Во бела боја со црни, различни по големина точки.

Без запетлување.

Декоративни копчиња на крајот на долгите ракави.

 • Buy Женска кошула со точки и декоративни копчиња - код 759 - 2 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2992 броја

Add to wishlist
Женска кошула со точки и декоративни копчиња - код 759 - 2
Женска кошула со точки и декоративни копчиња - код 759 - 2

Материјал :

Полиестер - 100 %

Нови производи

Најпродавани