MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениМаициМаичка со копчиња во циклама боја - код 696

Маичка со копчиња во циклама боја - код 696

-83%
Цена:155.74 ден
List Price:935.74 ден
Discount:780.00 ден (83.36%)
 • КОД:
  696 - 2-3
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Женски топ во циклама боја. 

Тесен модел. 

Широки прерамки. 

Длабоко деколте. 

Со копчиња на градите. 

Рипсен материјал. 

 • Buy Маичка со копчиња во циклама боја - код 696 or other a product from our Promo Selection to get 780.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 6 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Маичка со копчиња во циклама боја - код 696

  Нови производи

  Најпродавани