MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан во црна боја со натписи и капуљача - код 309

Фустан во црна боја со натписи и капуљача - код 309

-50%
Цена:650.00 ден
List Price:1,300.00 ден
Discount:650.00 ден (50.00%)
 • КОД:
  309 - 2-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Спортски фустан во црна боја. 

Долги ракави. 

Деколлте околу вратот со капуљача. 

Слободна линија.

Должина над коленото. 

Со натписи на предницата. 

 • Buy Фустан во црна боја со натписи и капуљача - код 309 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2687 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Фустан во црна боја со натписи и капуљача - код 309
Фустан во црна боја со натписи и капуљача - код 309

  Нови производи

  • -42%
   Цена:2,548.00 ден
   List Price:4,368.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:2,548.00 ден
   List Price:4,368.00 ден
   Discount:1,820.00 ден (41.67%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -42%
   Цена:2,548.00 ден
   List Price:4,368.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:2,548.00 ден
   List Price:4,368.00 ден
   Discount:1,820.00 ден (41.67%)
  • -43%
   Цена:519.74 ден
   List Price:909.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:909.74 ден
   Discount:390.00 ден (42.87%)
  • -43%
   Цена:519.74 ден
   List Price:909.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:909.74 ден
   Discount:390.00 ден (42.87%)

  Најпродавани