MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениЏемпериДолг плетен џемпер со капуљача во розова боја - код 071

Долг плетен џемпер со капуљача во розова боја - код 071

-45%
Цена:779.74 ден
List Price:1,429.74 ден
Discount:650.00 ден (45.46%)
 • КОД:
  071 - 3-1
 • Tежина:
  0.600 Kgs

Женски плетен џемпер.

Капуљача со украс.

Должина до коленото.

Без запетлување.

Слободен модел.

 

 

 • Buy Долг плетен џемпер со капуљача во розова боја - код 071 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2051 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Долг плетен џемпер со капуљача во розова боја - код 071
Долг плетен џемпер со капуљача во розова боја - код 071

Материјал :

Акрил - 75%

Полиамид - 25%

Нови производи

 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)

Најпродавани