MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениТренеркиЖенски тренерки во неколку бои со капуљача - код - 710 - 4

Женски тренерки во неколку бои со капуљача - код - 710 - 4

-29%
Цена:1,248.00 ден
List Price:1,768.00 ден
Discount:520.00 ден (29.41%)
 • КОД:
  710 - 4 - 4-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Женски тренерки во зелено, црно и бело.

Капуљача со врвци.

Горниот дел е со патент на деколтето.

Долги ракави со ластик на китките.

Долниот дел е со ластик во горниот дел и на глуждовите.

 • Buy Женски тренерки во неколку бои со капуљача - код - 710 - 4 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2951 броја

Add to wishlist
Женски тренерки во неколку бои со капуљача - код - 710 - 4
Женски тренерки во неколку бои со капуљача - код - 710 - 4

Материјал:

Полиестер - 95%

Еластин - 5%

Нови производи

 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)

Најпродавани