MKD
 • EUR
 • BGN
 • GBP
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениКомплетиЖенски комплет во црна боја - код 709

Женски комплет во црна боја - код 709

-36%
Цена:1,305.00 ден
List Price:2,030.00 ден
Discount:725.00 ден (35.71%)
 • КОД:
  709 - 3-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Женски костум во црна боја. 

Сакото е со средна должина.

Класичен модел со јака.

Имитација на џебови со капаци.

Панталоните се слим модел.

Висок кутел.

 

 • Buy Женски комплет во црна боја - код 709 or other a product from our Promo Selection to get 725.00 ден discount.
 • Buy Женски комплет во црна боја - код 709 or other a product from our Promo Selection to get 580.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2779 броја

Add to wishlist
Женски комплет во црна боја - код 709
Женски комплет во црна боја - код 709

Материјал : 

Полиестер - 95%

Еластин - 5%

Нови производи

 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -47%
  Цена:492.71 ден
  List Price:927.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:492.71 ден
  List Price:927.71 ден
  Discount:435.00 ден (46.89%)
 • -47%
  Цена:492.71 ден
  List Price:927.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:492.71 ден
  List Price:927.71 ден
  Discount:435.00 ден (46.89%)
 • -29%
  Цена:1,449.71 ден
  List Price:2,029.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,449.71 ден
  List Price:2,029.71 ден
  Discount:580.00 ден (28.58%)
 • -29%
  Цена:1,449.71 ден
  List Price:2,029.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,449.71 ден
  List Price:2,029.71 ден
  Discount:580.00 ден (28.58%)
 • -50%
  Цена:579.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:579.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  Discount:580.00 ден (50.01%)
 • -50%
  Цена:579.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:579.71 ден
  List Price:1,159.71 ден
  Discount:580.00 ден (50.01%)

Најпродавани