MKD
 • EUR
 • BGN
 • GBP
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениБлузиДуксер со голи рамена во сина боја - код 139

Дуксер со голи рамена во сина боја - код 139

-50%
Цена:725.00 ден
List Price:1,450.00 ден
Discount:725.00 ден (50.00%)
 • КОД:
  139 - 1-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Интересен женски дуксер во сина боја. 

Бел горен дел со капуљача. 

Со голи рамена и долги ракави. 

Без запетлување. 

Слободна линија. 

 • Buy Дуксер со голи рамена во сина боја - код 139 or other a product from our Promo Selection to get 725.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2995 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Дуксер со голи рамена во сина боја - код 139
Дуксер со голи рамена во сина боја - код 139

  Нови производи

  • -26%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   Discount:290.00 ден (26.32%)
  • -26%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   Discount:290.00 ден (26.32%)
  • -26%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   Discount:290.00 ден (26.32%)
  • -26%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   Discount:290.00 ден (26.32%)
  • -26%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   Discount:290.00 ден (26.32%)
  • -26%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   Discount:290.00 ден (26.32%)
  • -26%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   Discount:290.00 ден (26.32%)
  • -26%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,101.71 ден
   Discount:290.00 ден (26.32%)

  Најпродавани