MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениЏемпериЏемпер со интересна плетка во зелена боја - код 802

Џемпер со интересна плетка во зелена боја - код 802

-40%
Цена:988.00 ден
List Price:1,638.00 ден
Discount:650.00 ден (39.68%)
 • КОД:
  802 - 4-1
 • Tежина:
  0.600 Kgs

Женски џемпер во зелена боја. 

Со интересна плетка. 

Долги ракави.  

Слободен модел, без запетлување. 

Моделот е со должина до коленото. 

 • Buy Џемпер со интересна плетка во зелена боја - код 802 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2994 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Џемпер со интересна плетка во зелена боја - код 802
Џемпер со интересна плетка во зелена боја - код 802

Материјал :

Акрил - 100%

Нови производи

Најпродавани