MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниСпортско-елегантен фустан во црна боја - код 122

Спортско-елегантен фустан во црна боја - код 122

-40%
Цена:779.74 ден
List Price:1,299.74 ден
Discount:520.00 ден (40.01%)
 • КОД:
  122 - 2-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Спортско-елегантен фустан во црна боја. 

Долги ракави. 

Со капуљача. 

Издолжен заден дел. 

Со шлиц на бедрата. 

Слободна линија. 

 • Buy Спортско-елегантен фустан во црна боја - код 122 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2579 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Спортско-елегантен фустан во црна боја - код 122
Спортско-елегантен фустан во црна боја - код 122

Материјал :

Памук - 65%

Полиестер - 35%

Нови производи

 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -42%
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,548.00 ден
  List Price:4,368.00 ден
  Discount:1,820.00 ден (41.67%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)
 • -43%
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:909.74 ден
  Discount:390.00 ден (42.87%)

Најпродавани