MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениТренеркиЖенски тренерки во црна боја - код 041

Женски тренерки во црна боја - код 041

-32%
Цена:1,218.00 ден
List Price:1,798.00 ден
Discount:580.00 ден (32.26%)
 • КОД:
  041 - 1-43
 • Tежина:
  0.500 Kgs

Женски тренерки во црна боја. 

Краток горен дел со патент 

Со долги ракави. 

Удобен долен дел со ластик и врвци. 

Должина до глуждовите со ластик. 

Со делово во црвено и бело. 

Дел од Премиум Колекцијата ЕСЕН 2019. 

 • Buy Женски тренерки во црна боја - код 041 or other a product from our Promo Selection to get 580.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 9 броја

Add to wishlist
Женски тренерки во црна боја - код 041

Материјал :

Памук - 70%

Полиестер - 25%

Ликра - 5%

Нови производи

Најпродавани