MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниДолг фустан со џебови во окер боја - код 664

Долг фустан со џебови во окер боја - код 664

-70%
Цена:434.71 ден
List Price:1,449.71 ден
Discount:1,015.00 ден (70.01%)
 • КОД:
  Рокля - код 664 - цвят горчица-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Долг фустан во окер боја.

Танки прерамки.

Широк модел.

Лесен материјал.

Со странични џебови.

 

 • Buy Долг фустан со џебови во окер боја - код 664 or other a product from our Promo Selection to get 1,015.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 1 броја

Add to wishlist
Долг фустан со џебови во окер боја - код 664

Нови производи

Најпродавани