MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниДолг фустан со џебови во крем боја - код 664

Долг фустан со џебови во крем боја - код 664

Цена:1,449.71 ден
 • КОД:
  Рокля - код 664 - бежово-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Долг фустан во крем боја.

Танки прерамки.

Широк модел.

Лесен материјал.

Со странични џебови.

 

Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
	Рокля - код 664 - бяло

Нови производи

 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -50%
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,449.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,449.71 ден
  Discount:725.00 ден (50.01%)
 • -53%
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  Discount:725.00 ден (53.20%)
 • -53%
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  Discount:725.00 ден (53.20%)
 • -53%
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  Discount:725.00 ден (53.20%)
 • -53%
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  Discount:725.00 ден (53.20%)

Најпродавани