MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан со танки прерамки во пудра боја - код 442

Фустан со танки прерамки во пудра боја - код 442

-75%
Цена:319.68 ден
List Price:1,279.68 ден
Discount:960.00 ден (75.02%)
 • КОД:
  Рокля - код 442 - цвят пудра-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во пудра боја. 

Тесен и еластичен. 

Со танки прерамки. 

Едноставен модел. 

Должина над коленото. 

 • Buy Фустан со танки прерамки во пудра боја - код 442 or other a product from our Promo Selection to get 960.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Фустан со танки прерамки во пудра боја - код 442
Фустан со танки прерамки во пудра боја - код 442

Нови производи

 • -42%
  Цена:896.00 ден
  List Price:1,536.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:896.00 ден
  List Price:1,536.00 ден
  Discount:640.00 ден (41.67%)
 • -42%
  Цена:896.00 ден
  List Price:1,536.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:896.00 ден
  List Price:1,536.00 ден
  Discount:640.00 ден (41.67%)
 • -42%
  Цена:896.00 ден
  List Price:1,536.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:896.00 ден
  List Price:1,536.00 ден
  Discount:640.00 ден (41.67%)
 • Блуза во црна боја - код -604

  Блуза во црна боја - код -604

  -42%
  Цена:896.00 ден
  List Price:1,536.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:896.00 ден
  List Price:1,536.00 ден
  Discount:640.00 ден (41.67%)
 • Фустан во црна боја - код 601

  Фустан во црна боја - код 601

  -38%
  Цена:1,279.68 ден
  List Price:2,079.68 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,279.68 ден
  List Price:2,079.68 ден
  Discount:800.00 ден (38.47%)
 • Фустан во црна боја - код 625

  Фустан во црна боја - код 625

  -40%
  Цена:1,440.00 ден
  List Price:2,400.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,440.00 ден
  List Price:2,400.00 ден
  Discount:960.00 ден (40.00%)
 • Блуза во бела боја - код 3505

  Блуза во бела боја - код 3505

  -41%
  Цена:703.68 ден
  List Price:1,183.68 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:703.68 ден
  List Price:1,183.68 ден
  Discount:480.00 ден (40.55%)
 • Блуза во црна боја - код 3505

  Блуза во црна боја - код 3505

  -41%
  Цена:703.68 ден
  List Price:1,183.68 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:703.68 ден
  List Price:1,183.68 ден
  Discount:480.00 ден (40.55%)

Најпродавани