MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниРозов фустан со тантела - код 238

Розов фустан со тантела - код 238

-74%
Цена:348.00 ден
List Price:1,363.00 ден
Discount:1,015.00 ден (74.47%)
 • КОД:
  Рокля - код 238 - розово-3
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во розова боја.

Широк модел.

Нежен материјал.

Деколте на V со тантела.

Тантела наместо ракави.

 

 • Buy Розов фустан со тантела - код 238 or other a product from our Promo Selection to get 1,015.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2 броја

Add to wishlist
Розов фустан со тантела - код 238

  Нови производи

  • -35%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   Discount:435.00 ден (34.89%)
  • -53%
   Цена:637.71 ден
   List Price:1,362.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:637.71 ден
   List Price:1,362.71 ден
   Discount:725.00 ден (53.20%)
  • -35%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   Discount:435.00 ден (34.89%)
  • -35%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   Discount:435.00 ден (34.89%)
  • -35%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   Discount:435.00 ден (34.89%)
  • -38%
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   Discount:435.00 ден (37.51%)
  • -38%
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   Discount:435.00 ден (37.51%)
  • -38%
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   Discount:435.00 ден (37.51%)

  Најпродавани