MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан во розова боја - код 462

Фустан во розова боја - код 462

Цена:1,478.71 ден
 • КОД:
  Рокля - код 462 - розово-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Атрактивен фустан во розова боја. 

Тесен модел. 

Со танки прерамки. <

Врвци за регулација на должината. 

Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Рокля - код 462 - розово
Рокля - код 462 - розово

Нови производи

 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -31%
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,304.71 ден
  List Price:1,884.71 ден
  Discount:580.00 ден (30.77%)
 • -50%
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,449.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:724.71 ден
  List Price:1,449.71 ден
  Discount:725.00 ден (50.01%)
 • -53%
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  Discount:725.00 ден (53.20%)
 • -53%
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  Discount:725.00 ден (53.20%)
 • -53%
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  Discount:725.00 ден (53.20%)
 • -53%
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:637.71 ден
  List Price:1,362.71 ден
  Discount:725.00 ден (53.20%)

Најпродавани