MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниТесен бел фустан со копчиња - код 836

Тесен бел фустан со копчиња - код 836

Цена:1,362.71 ден
 • КОД:
  836 - 1-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во бела боја. 

Широки прерамки. 

Длабоко деколте. 

Декоративни џебови на предницата. 

Тесен модел. 

Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Тесен бел фустан со копчиња - код 836
Тесен бел фустан со копчиња - код 836

  Нови производи

  • -35%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   Discount:435.00 ден (34.89%)
  • -53%
   Цена:637.71 ден
   List Price:1,362.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:637.71 ден
   List Price:1,362.71 ден
   Discount:725.00 ден (53.20%)
  • -35%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   Discount:435.00 ден (34.89%)
  • -35%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   Discount:435.00 ден (34.89%)
  • -35%
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:811.71 ден
   List Price:1,246.71 ден
   Discount:435.00 ден (34.89%)
  • -38%
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   Discount:435.00 ден (37.51%)
  • -38%
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   Discount:435.00 ден (37.51%)
  • -38%
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:724.71 ден
   List Price:1,159.71 ден
   Discount:435.00 ден (37.51%)

  Најпродавани