MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
 • Почеток +
 • |
 • |
 • |
 • |
 • Костими за капење +
 • |
 • |
 • |
Home Облека за жениФустаниФустан - код 659 -црна

Фустан - код 659 -црна

-70%
Цена:389.74 ден
List Price:1,299.74 ден
Discount:910.00 ден (70.01%)
 • КОД:
  Рокля - код 659 - черно-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Едноставен модел во црна боја. 

Слободна линија. 

Кратки ракави. 

Деколте околу вратот. 

Средна должина. 

 • Buy Фустан - код 659 -црна or other a product from our Promo Selection to get 910.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 214 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Фустан - код 659 -црна
Фустан - код 659 -црна

  Нови продукти

  • -50%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,039.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,039.74 ден
   Discount:520.00 ден (50.01%)
  • -73%
   Цена:337.74 ден
   List Price:1,247.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:337.74 ден
   List Price:1,247.74 ден
   Discount:910.00 ден (72.93%)
  • -61%
   Цена:338.00 ден
   List Price:858.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:338.00 ден
   List Price:858.00 ден
   Discount:520.00 ден (60.61%)
  • Јакна од еко кожа во црна боја - код 522

   Јакна од еко кожа во црна боја - код 522

   -24%
   Цена:2,028.00 ден
   List Price:2,678.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:2,028.00 ден
   List Price:2,678.00 ден
   Discount:650.00 ден (24.27%)
  • Јакна - код 297

   Јакна - код 297

   -31%
   Цена:1,430.00 ден
   List Price:2,080.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,430.00 ден
   List Price:2,080.00 ден
   Discount:650.00 ден (31.25%)
  • Јакна - код 295

   Јакна - код 295

   -23%
   Цена:1,768.00 ден
   List Price:2,288.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,768.00 ден
   List Price:2,288.00 ден
   Discount:520.00 ден (22.73%)
  • Фустан - код 248 - пудра боја

   Фустан - код 248 - пудра боја

   -61%
   Цена:337.74 ден
   List Price:857.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:337.74 ден
   List Price:857.74 ден
   Discount:520.00 ден (60.62%)
  • Долг летен фустан во бела боја - код 539

   Долг летен фустан во бела боја - код 539

   -50%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,039.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,039.74 ден
   Discount:520.00 ден (50.01%)

  Най-продавани