MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан - код 659 - достапен во две бои

Фустан - код 659 - достапен во две бои

-70%
Цена:479.68 ден
List Price:1,599.68 ден
Discount:1,120.00 ден (70.01%)
 • КОД:
  Рокля - код 659 - два цвята-5
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Едноставен модел достапен во две бои. 

Слободна линија. 

Кратки ракави. 

Деколте околу вратот. 

Средна должина. 

 • Buy Фустан - код 659 - достапен во две бои or other a product from our Promo Selection to get 1,120.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Боја:

Има на залиха 196 броја

Add to wishlist
Фустан - код 659 - достапен во две бои
Фустан - код 659 - достапен во две бои

  Нови производи

  • -42%
   Цена:896.00 ден
   List Price:1,536.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:896.00 ден
   List Price:1,536.00 ден
   Discount:640.00 ден (41.67%)
  • -42%
   Цена:896.00 ден
   List Price:1,536.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:896.00 ден
   List Price:1,536.00 ден
   Discount:640.00 ден (41.67%)
  • -42%
   Цена:896.00 ден
   List Price:1,536.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:896.00 ден
   List Price:1,536.00 ден
   Discount:640.00 ден (41.67%)
  • Блуза во црна боја - код -604

   Блуза во црна боја - код -604

   -42%
   Цена:896.00 ден
   List Price:1,536.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:896.00 ден
   List Price:1,536.00 ден
   Discount:640.00 ден (41.67%)
  • Фустан во црна боја - код 601

   Фустан во црна боја - код 601

   -38%
   Цена:1,279.68 ден
   List Price:2,079.68 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,279.68 ден
   List Price:2,079.68 ден
   Discount:800.00 ден (38.47%)
  • Фустан во црна боја - код 625

   Фустан во црна боја - код 625

   -40%
   Цена:1,440.00 ден
   List Price:2,400.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,440.00 ден
   List Price:2,400.00 ден
   Discount:960.00 ден (40.00%)
  • Блуза во бела боја - код 3505

   Блуза во бела боја - код 3505

   -41%
   Цена:703.68 ден
   List Price:1,183.68 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:703.68 ден
   List Price:1,183.68 ден
   Discount:480.00 ден (40.55%)
  • Блуза во црна боја - код 3505

   Блуза во црна боја - код 3505

   -41%
   Цена:703.68 ден
   List Price:1,183.68 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:703.68 ден
   List Price:1,183.68 ден
   Discount:480.00 ден (40.55%)

  Најпродавани