MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан - код 659 - зелен

Фустан - код 659 - зелен

-70%
Цена:434.71 ден
List Price:1,449.71 ден
Discount:1,015.00 ден (70.01%)
 • КОД:
  Рокля - код 659 - зелено-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Едноставен модел во зелена боја. 

Слободна линија. 

Кратки ракави. 

Деколте околу вратот. 

Средна должина. 

 • Buy Фустан - код 659 - зелен or other a product from our Promo Selection to get 1,015.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 65 броја

Add to wishlist
Фустан - код 659 - зелен
Фустан - код 659 - зеленФустан - код 659 - зеленФустан - код 659 - зелен

  Нови производи

  Најпродавани