MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан - код 659 -црна

Фустан - код 659 -црна

-70%
Цена:389.74 ден
List Price:1,299.74 ден
Discount:910.00 ден (70.01%)
 • КОД:
  Рокля - код 659 - черно-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Едноставен модел во црна боја. 

Слободна линија. 

Кратки ракави. 

Деколте околу вратот. 

Средна должина. 

 • Buy Фустан - код 659 -црна or other a product from our Promo Selection to get 910.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 50 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Фустан - код 659 -црна
Фустан - код 659 -црна

  Нови продукти

  Най-продавани