MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
 • Почеток +
 • |
 • |
 • |
 • |
 • Костими за капење +
 • |
 • |
 • |
Home Облека за жениФустаниДолг летен фустан во зелена боја - код 045

Долг летен фустан во зелена боја - код 045

-47%
Цена:728.00 ден
List Price:1,378.00 ден
Discount:650.00 ден (47.17%)
 • КОД:
  045 - 4-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Летен фустан во зелена боја.

Должина до глуждовите. 

Широки прерамки.

Интересно деколте.

Раскроен долен дел со набор.

 

 • Buy Долг летен фустан во зелена боја - код 045 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2843 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Долг летен фустан во зелена боја - код 045
Долг летен фустан во зелена боја - код 045

Материјал:

Вискоза- 100 %

Нови продукти

 • -50%
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,039.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,039.74 ден
  Discount:520.00 ден (50.01%)
 • -73%
  Цена:337.74 ден
  List Price:1,247.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:337.74 ден
  List Price:1,247.74 ден
  Discount:910.00 ден (72.93%)
 • -61%
  Цена:338.00 ден
  List Price:858.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:338.00 ден
  List Price:858.00 ден
  Discount:520.00 ден (60.61%)
 • Јакна од еко кожа во црна боја - код 522

  Јакна од еко кожа во црна боја - код 522

  -24%
  Цена:2,028.00 ден
  List Price:2,678.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:2,028.00 ден
  List Price:2,678.00 ден
  Discount:650.00 ден (24.27%)
 • Јакна - код 297

  Јакна - код 297

  -31%
  Цена:1,430.00 ден
  List Price:2,080.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,430.00 ден
  List Price:2,080.00 ден
  Discount:650.00 ден (31.25%)
 • Јакна - код 295

  Јакна - код 295

  -23%
  Цена:1,768.00 ден
  List Price:2,288.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,768.00 ден
  List Price:2,288.00 ден
  Discount:520.00 ден (22.73%)
 • Фустан - код 248 - пудра боја

  Фустан - код 248 - пудра боја

  -61%
  Цена:337.74 ден
  List Price:857.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:337.74 ден
  List Price:857.74 ден
  Discount:520.00 ден (60.62%)
 • Долг летен фустан во бела боја - код 539

  Долг летен фустан во бела боја - код 539

  -50%
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,039.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,039.74 ден
  Discount:520.00 ден (50.01%)

Най-продавани