MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан на едно рамо со штрафти

Фустан на едно рамо со штрафти

-56%
Цена:520.00 ден
List Price:1,170.00 ден
Discount:650.00 ден (55.56%)
 • КОД:
  059 - 2-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан на штрафти. 

Слободна линија. 

Со едно голо рамо. 

Врвци на половината. 

Должина над коленото. 

 • Buy Фустан на едно рамо со штрафти or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2986 броја

Add to wishlist
Фустан на едно рамо со штрафти
Фустан на едно рамо со штрафти

  Нови производи

  Најпродавани