MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниКраток фустан на штрафти со чипка - код 905

Краток фустан на штрафти со чипка - код 905

-42%
Цена:728.00 ден
List Price:1,248.00 ден
Discount:520.00 ден (41.67%)
 • КОД:
  905-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

фустан во врна и бела боја.

Краток модел.

Со чипка во долниот дел.

Кратки ракави.

Врвци на колковите.

 

 • Buy Краток фустан на штрафти со чипка - код 905 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2972 броја

Add to wishlist
Краток фустан на штрафти со чипка - код 905
Краток фустан на штрафти со чипка - код 905Краток фустан на штрафти со чипка - код 905Краток фустан на штрафти со чипка - код 905Краток фустан на штрафти со чипка - код 905

  Нови производи

  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -33%
   Цена:779.74 ден
   List Price:1,169.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:779.74 ден
   List Price:1,169.74 ден
   Discount:390.00 ден (33.34%)
  • -33%
   Цена:779.74 ден
   List Price:1,169.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:779.74 ден
   List Price:1,169.74 ден
   Discount:390.00 ден (33.34%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)

  Најпродавани