MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниТесен фустан со копчиња во црна боја - код 116

Тесен фустан со копчиња во црна боја - код 116

-42%
Цена:728.00 ден
List Price:1,248.00 ден
Discount:520.00 ден (41.67%)
 • КОД:
  116 - 7-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во црна боја.

Еластичен материјал.

Тесен модел.

Танки прерамки со фарбела.

Копчиња на деколтето.

Копчиња во долниот дел.

Должина до коленото.

 • Buy Тесен фустан со копчиња во црна боја - код 116 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2724 броја

Add to wishlist
Тесен фустан со копчиња во црна боја - код 116
Тесен фустан со копчиња во црна боја - код 116

  Нови производи

  • -41%
   Цена:571.74 ден
   List Price:961.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:571.74 ден
   List Price:961.74 ден
   Discount:390.00 ден (40.55%)
  • -41%
   Цена:571.74 ден
   List Price:961.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:571.74 ден
   List Price:961.74 ден
   Discount:390.00 ден (40.55%)
  • Комплет од два дела во црна боја - код 274

   Комплет од два дела во црна боја - код 274

   -67%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,559.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,559.74 ден
   Discount:1,040.00 ден (66.68%)
  • Комплет од два дела во маслинесто зелена боја - код 274

   Комплет од два дела во маслинесто зелена боја - код 274

   -67%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,559.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,559.74 ден
   Discount:1,040.00 ден (66.68%)
  • Комплет од два дела во црвена боја - код 274

   Комплет од два дела во црвена боја - код 274

   -67%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,559.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,559.74 ден
   Discount:1,040.00 ден (66.68%)
  • -31%
   Цена:1,170.00 ден
   List Price:1,690.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,170.00 ден
   List Price:1,690.00 ден
   Discount:520.00 ден (30.77%)
  • -41%
   Цена:572.00 ден
   List Price:962.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:572.00 ден
   List Price:962.00 ден
   Discount:390.00 ден (40.54%)
  • -41%
   Цена:572.00 ден
   List Price:962.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:572.00 ден
   List Price:962.00 ден
   Discount:390.00 ден (40.54%)

  Најпродавани