MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниЕлегантен црн фустан - код 395 - 2

Елегантен црн фустан - код 395 - 2

-58%
Цена:650.00 ден
List Price:1,560.00 ден
Discount:910.00 ден (58.33%)
 • КОД:
  Рокля - код 395 - 2-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во црна боја. 

Паднато деколте и 3/4 ракави. 

Тесен горен дел. 

Широк долен дел. 

 • Buy Елегантен црн фустан - код 395 - 2 or other a product from our Promo Selection to get 910.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 1 броја

Add to wishlist
Елегантен црн фустан - код 395 - 2
Елегантен црн фустан - код 395 - 2

  Нови продукти

  Най-продавани