MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниСпортски фустан во црна боја - код 168

Спортски фустан во црна боја - код 168

-53%
Цена:468.00 ден
List Price:988.00 ден
Discount:520.00 ден (52.63%)
 • КОД:
  168 - 2-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Едноставен спортски фустан во црна боја. 

Тесен и еластичен модел. 

Со бел кант. 

Танки прерамки. 

Кус модел. 

 • Buy Спортски фустан во црна боја - код 168 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2901 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Спортски фустан во црна боја - код 168
Спортски фустан во црна боја - код 168Спортски фустан во црна боја - код 168

Нови продукти

Най-продавани