MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниРозов фустан со вез во горниот дел - код 962 - 1

Розов фустан со вез во горниот дел - код 962 - 1

-36%
Цена:936.00 ден
List Price:1,456.00 ден
Discount:520.00 ден (35.71%)
 • КОД:
  962 - 1-3
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Елегантен летен фустан. 

Долг долен дел во розова боја. 

Многу широк- раскроен долен дел. 

Вез во бела боја. 

Без ракави, со деколте околу вратот. 

 • Buy Розов фустан со вез во горниот дел - код 962 - 1 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 15 броја

Add to wishlist
Розов фустан со вез во горниот дел - код 962 - 1

  Нови производи

  Најпродавани