MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан со натпис во црвена боја - код 217

Фустан со натпис во црвена боја - код 217

-50%
Цена:519.74 ден
List Price:1,039.74 ден
Discount:520.00 ден (50.01%)
 • КОД:
  217 - 2-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во црвена боја.

Кратки ракави.

Натпис SUPERE на предницата.

Должина над коленото.

Слободен модел.

Пријатен и еластичен материјал. 

 • Buy Фустан со натпис во црвена боја - код 217 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2991 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
New Product
Фустан со натпис во црвена боја - код 217
Фустан со натпис во црвена боја - код 217

Нови продукти

 • -53%
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  Discount:520.00 ден (52.63%)
 • -53%
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  Discount:520.00 ден (52.63%)
 • -45%
  Цена:624.00 ден
  List Price:1,144.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:624.00 ден
  List Price:1,144.00 ден
  Discount:520.00 ден (45.45%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -45%
  Цена:624.00 ден
  List Price:1,144.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:624.00 ден
  List Price:1,144.00 ден
  Discount:520.00 ден (45.45%)
 • -53%
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  Discount:520.00 ден (52.63%)
 • -53%
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  Discount:520.00 ден (52.63%)
 • -53%
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:468.00 ден
  List Price:988.00 ден
  Discount:520.00 ден (52.63%)

Най-продавани