MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениКратки панталони3/4 панталони со цветен дезен - код 372

3/4 панталони со цветен дезен - код 372

-50%
Цена:519.74 ден
List Price:1,039.74 ден
Discount:520.00 ден (50.01%)
 • КОД:
  372-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Женски панталони во бела боја. 

Должина до колена.

Со интересен цветен дезен. 

Со врвци . 

Тесен модел. 

 • Buy 3/4 панталони со цветен дезен - код 372 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2981 броја

Add to wishlist
3/4 панталони со цветен дезен - код 372
3/4 панталони со цветен дезен - код 372

  Нови производи

  Најпродавани