MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан до под коленото - код 861

Фустан до под коленото - код 861

-50%
Цена:650.00 ден
List Price:1,300.00 ден
Discount:650.00 ден (50.00%)
 • КОД:
  861-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Летен фустан. 

Бел горен дел. 

Со широки прерамки и заоблено деколте. 

Долниот дел е на линии во бело и сино. 

Должина под коленото. 

 • Buy Фустан до под коленото - код 861 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2873 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Фустан до под коленото - код 861
Фустан до под коленото - код 861Фустан до под коленото - код 861

  Нови продукти

  • -60%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   Discount:780.00 ден (60.01%)
  • -60%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   Discount:780.00 ден (60.01%)
  • Јакна од еко кожа во црна боја - код 522

   Јакна од еко кожа во црна боја - код 522

   -47%
   Цена:1,039.74 ден
   List Price:1,949.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,039.74 ден
   List Price:1,949.74 ден
   Discount:910.00 ден (46.67%)
  • Женски фармерки со ластик - код 740

   Женски фармерки со ластик - код 740

   -64%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:910.00 ден (63.65%)
  • Искинати фармерки - код 643

   Искинати фармерки - код 643

   -58%
   Цена:649.74 ден
   List Price:1,559.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:649.74 ден
   List Price:1,559.74 ден
   Discount:910.00 ден (58.34%)
  • -60%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   Discount:780.00 ден (60.01%)
  • -60%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   Discount:780.00 ден (60.01%)
  • -60%
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:519.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   Discount:780.00 ден (60.01%)

  Най-продавани