MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениКомбинезониКомбинезон со интересни ракави во сина боја - код 394

Комбинезон со интересни ракави во сина боја - код 394

-47%
Цена:728.00 ден
List Price:1,378.00 ден
Discount:650.00 ден (47.17%)
 • КОД:
  394 - 1-3
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Краток комбинизон во сина боја. 

Слободна линија. 

Фарбела на рамената. 

Ластик на половината. 

Дрколте на V. 

 • Buy Комбинезон со интересни ракави во сина боја - код 394 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 1 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Комбинезон со интересни ракави во сина боја - код 394

  Нови производи

  Најпродавани