MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниЕлегантен долг фустан - црн - код 440

Елегантен долг фустан - црн - код 440

-34%
Цена:988.00 ден
List Price:1,508.00 ден
Discount:520.00 ден (34.48%)
 • КОД:
  440-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Елегантен фустан во црна боја. 

Со една прерамка. 

Тесен на половината. 

Раскроен долен дел со шлиц. 

Од лесен материјал. 

 • Buy Елегантен долг фустан - црн - код 440 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2990 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
New Product
Елегантен долг фустан - црн - код 440
Елегантен долг фустан - црн - код 440

  Нови продукти

  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -45%
   Цена:624.00 ден
   List Price:1,144.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:624.00 ден
   List Price:1,144.00 ден
   Discount:520.00 ден (45.45%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -45%
   Цена:624.00 ден
   List Price:1,144.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:624.00 ден
   List Price:1,144.00 ден
   Discount:520.00 ден (45.45%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)

  Най-продавани