MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниЗелен фустан со панделка на вратот

Зелен фустан со панделка на вратот

-45%
Цена:624.00 ден
List Price:1,144.00 ден
Discount:520.00 ден (45.45%)
 • КОД:
  Рокля - код 347 - зелено-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во зелена боја

Слободна линија. 

Кратки ракави. 

Панделка на вратот. 

Ластик на половината. 

 • Buy Зелен фустан со панделка на вратот or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2846 броја

Add to wishlist
Зелен фустан со панделка на вратот
Зелен фустан со панделка на вратот

  Нови производи

  • Црна маица COCO NUTS - код 033

   Црна маица COCO NUTS - код 033

   -77%
   Цена:234.00 ден
   List Price:1,014.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:234.00 ден
   List Price:1,014.00 ден
   Discount:780.00 ден (76.92%)
  • Бела маица COCO NUTS - код 033

   Бела маица COCO NUTS - код 033

   -77%
   Цена:234.00 ден
   List Price:1,014.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:234.00 ден
   List Price:1,014.00 ден
   Discount:780.00 ден (76.92%)
  • Јакна од еко кожа во црна боја - код 522

   Јакна од еко кожа во црна боја - код 522

   -24%
   Цена:2,028.00 ден
   List Price:2,678.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:2,028.00 ден
   List Price:2,678.00 ден
   Discount:650.00 ден (24.27%)
  • Фустан во сина боја - код 355

   Фустан во сина боја - код 355

   -40%
   Цена:779.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:779.74 ден
   List Price:1,299.74 ден
   Discount:520.00 ден (40.01%)
  • Стилска јакна во црно и бело - код 609

   Стилска јакна во црно и бело - код 609

   -30%
   Цена:1,508.00 ден
   List Price:2,158.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,508.00 ден
   List Price:2,158.00 ден
   Discount:650.00 ден (30.12%)
  • -27%
   Цена:1,430.00 ден
   List Price:1,950.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,430.00 ден
   List Price:1,950.00 ден
   Discount:520.00 ден (26.67%)
  • -27%
   Цена:1,430.00 ден
   List Price:1,950.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,430.00 ден
   List Price:1,950.00 ден
   Discount:520.00 ден (26.67%)
  • -27%
   Цена:1,430.00 ден
   List Price:1,950.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,430.00 ден
   List Price:1,950.00 ден
   Discount:520.00 ден (26.67%)

  Најпродавани