MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениТуникиАсиметрична туника во пудра боја - код 439

Асиметрична туника во пудра боја - код 439

-50%
Цена:519.74 ден
List Price:1,039.74 ден
Discount:520.00 ден (50.01%)
 • КОД:
  Туника - код 439 - цвят пудра -2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Моерна туника во пудра боја.

Асиметрична должина.

Асиметрични ракави.

Широк модел.

Деколте со неголем отвор.

 • Buy Асиметрична туника во пудра боја - код 439 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Асиметрична туника во пудра боја - код 439
Асиметрична туника во пудра боја - код 439

  Нови производи

  Најпродавани