MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниДолг морнарски фустан достапен во две бои - код 679

Долг морнарски фустан достапен во две бои - код 679

-40%
Цена:780.00 ден
List Price:1,300.00 ден
Discount:520.00 ден (40.00%)
 • КОД:
  Рокля - код 679 - два цвята-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Долг фустан.

Морнарски дезен.

Котва на предницата.

Слободен модел.

7/8 ракави. 

 • Buy Долг морнарски фустан достапен во две бои - код 679 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Боја:

Има на залиха 2663 броја

Add to wishlist
Долг морнарски фустан достапен во две бои - код 679
Долг морнарски фустан достапен во две бои - код 679

  Нови производи

  Најпродавани