MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниДолг фустан без ракави во црна боја - код 491

Долг фустан без ракави во црна боја - код 491

-40%
Цена:780.00 ден
List Price:1,300.00 ден
Discount:520.00 ден (40.00%)
 • КОД:
  Рокля - код 491 - черно-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Долг фустан во црна боја. 

Модел по телото.

Без ракави.

Малку отворен на грбор.

Ластик на половината.

Прав долен дел. 

Со странични џебови. 

 • Buy Долг фустан без ракави во црна боја - код 491 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2987 броја

Add to wishlist
Долг фустан без ракави во црна боја - код 491
Долг фустан без ракави во црна боја - код 491

  Нови производи

  Најпродавани