MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниСпортски фустан со апликација во сина боја - код 187

Спортски фустан со апликација во сина боја - код 187

-50%
Цена:519.74 ден
List Price:1,039.74 ден
Discount:520.00 ден (50.01%)
 • КОД:
  Рокля - код 187 - синьо-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во сина боја.

Куси ракави.

Должина под коленото.

Странични шлицови.

Апликација на предницата. 

 • Buy Спортски фустан со апликација во сина боја - код 187 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2981 броја

Add to wishlist
Спортски фустан со апликација во сина боја - код 187
Спортски фустан со апликација во сина боја - код 187

  Нови производи

  Најпродавани