MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниДолг фустан со џебови во крем боја - код 664

Долг фустан со џебови во крем боја - код 664

-45%
Цена:696.00 ден
List Price:1,276.00 ден
Discount:580.00 ден (45.45%)
 • КОД:
  Рокля - код 664 - бежово-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Долг фустан во крем боја.

Танки прерамки.

Широк модел.

Лесен материјал.

Со странични џебови.

 

 • Buy Долг фустан со џебови во крем боја - код 664 or other a product from our Promo Selection to get 580.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
	Рокля - код 664 - бяло
	Рокля - код 664 - бяло

Нови производи

Најпродавани