MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан во бела боја со вез - код 298

Фустан во бела боја со вез - код 298

-40%
Цена:780.00 ден
List Price:1,300.00 ден
Discount:520.00 ден (40.00%)
 • КОД:
  Рокля - код 298 - бяло-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во бела боја. 

Целиот со нежен вез. 

Ракави со набор. 

Деколте околу вратот. 

Должина над коленото. 

Слободна линија. 

 • Buy Фустан во бела боја со вез - код 298 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан во бела боја со вез - код 298 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан во бела боја со вез - код 298 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан во бела боја со вез - код 298 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2797 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Фустан во бела боја со вез - код 298
Фустан во бела боја со вез - код 298

Нови продукти

 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -41%
  Цена:936.00 ден
  List Price:1,586.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:936.00 ден
  List Price:1,586.00 ден
  Discount:650.00 ден (40.98%)
 • -37%
  Цена:884.00 ден
  List Price:1,404.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:884.00 ден
  List Price:1,404.00 ден
  Discount:520.00 ден (37.04%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)

Най-продавани