MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениСакоаДолго сако во црвена боја - код 540

Долго сако во црвена боја - код 540

Цена:1,429.74 ден
 • КОД:
  Сако - код 540 - червено-1
 • Tежина:
  0.500 Kgs

Долго сако во црвена боја. 

Струкиран модел. 

Запетлување со две метални копчиња. 

Два џеба со капаци во предниот дел. 

Петлици на китките. 

Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Сако - код 540 - червено
Сако - код 540 - червено

  Нови производи

  Најпродавани