MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниШирок фустан во кремова боја - код 923

Широк фустан во кремова боја - код 923

-70%
Цена:389.74 ден
List Price:1,299.74 ден
Discount:910.00 ден (70.01%)
 • КОД:
  923 - 1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во кремова боја.

Асиметрични долги ракави.

Широк модел.

Колан на половината.

Должина над коленото.

Може да се носи со едно паднато рамо.

Материјал сатен
 • Buy Широк фустан во кремова боја - код 923 or other a product from our Promo Selection to get 910.00 ден discount.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Широк фустан во кремова боја - код 923 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Широк фустан во кремова боја - код 923 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Широк фустан во кремова боја - код 923 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 507 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Свободна дамска рокля в бежов цвят - код 923
Свободна дамска рокля в бежов цвят - код 923

  Нови продукти

  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -41%
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,586.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,586.00 ден
   Discount:650.00 ден (40.98%)
  • -37%
   Цена:884.00 ден
   List Price:1,404.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:884.00 ден
   List Price:1,404.00 ден
   Discount:520.00 ден (37.04%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)
  • -34%
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:988.00 ден
   List Price:1,508.00 ден
   Discount:520.00 ден (34.48%)

  Най-продавани