MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан со џебови во црна боја - код 718

Фустан со џебови во црна боја - код 718

-53%
Цена:572.00 ден
List Price:1,222.00 ден
Discount:650.00 ден (53.19%)
 • КОД:
  Рокля - код 718 - черно-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Едноставен фустан во црна боја. 

Слободна линија. 

Куси широки ракави. 

Деколте околу вратот. 

Два џеба на предницата. 

 • Buy Фустан со џебови во црна боја - код 718 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан со џебови во црна боја - код 718 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан со џебови во црна боја - код 718 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан со џебови во црна боја - код 718 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2015 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Фустан со џебови во црна боја - код 718
Фустан со џебови во црна боја - код 718

Нови продукти

 • Цена:1,300.00 ден
 • -42%
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  Discount:520.00 ден (41.67%)
 • -42%
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  Discount:520.00 ден (41.67%)
 • -42%
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  Discount:520.00 ден (41.67%)
 • -42%
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  Discount:520.00 ден (41.67%)
 • -42%
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  Discount:520.00 ден (41.67%)
 • -42%
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:728.00 ден
  List Price:1,248.00 ден
  Discount:520.00 ден (41.67%)
 • Црни тренерки со бели линии - код 999

  Црни тренерки со бели линии - код 999

  -49%
  Цена:676.00 ден
  List Price:1,326.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:676.00 ден
  List Price:1,326.00 ден
  Discount:650.00 ден (49.02%)

Най-продавани