MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениМаициБела маичка со апликација - код 77

Бела маичка со апликација - код 77

-33%
Цена:520.00 ден
List Price:780.00 ден
Discount:260.00 ден (33.33%)
 • КОД:
  Дамски потник код 77 - розово-2
 • Tежина:
  0.200 Kgs
Женски топ во бела боја. 

Без ракави. 

Деколте околу вратот. 

Со апликација на предницата. 

Врвци за декорација. 
 • Buy Бела маичка со апликација - код 77 or other a product from our Promo Selection to get 260.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Дамски потник код 77

  Нови производи

  Најпродавани