MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениСакоаДолго сако во кафена боја - код 450

Долго сако во кафена боја - код 450

-40%
Цена:988.00 ден
List Price:1,638.00 ден
Discount:650.00 ден (39.68%)
 • КОД:
  Сако - код 540 - кафяво-1
 • Tежина:
  0.500 Kgs

Долго сако во кафена боја. 

Струкиран модел. 

Запетлување со две метални копчиња. 

Два џеба со капаци во предниот дел. 

Петлици на китките. 

 • Buy Долго сако во кафена боја - код 450 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Сако - код 540 - бежово
Сако - код 540 - бежово

  Нови производи

  Најпродавани