MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениЈакниЕлегантно сако во циклама боја - код 420

Елегантно сако во циклама боја - код 420

-50%
Цена:779.74 ден
List Price:1,559.74 ден
Discount:780.00 ден (50.01%)
 • КОД:
  Сако - код 420 - циклама-2
 • Tежина:
  0.500 Kgs

Елегантно сако во циклама боја. 

Превртена јака. 

Без запетлување. 

Два џеба со капаци. 

Струкиран модел. 

 • Buy Елегантно сако во циклама боја - код 420 or other a product from our Promo Selection to get 780.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 3 броја

Add to wishlist
Сако - код 420 - циклама

  Нови производи

  Најпродавани